• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Австралії відкривають незвичайний готель, який буде знаходитися під водою (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
З 1 грудня 2019 року в Австралії починає роботу перший в країні підводний готель "Reefsuites", розташований біля Великого Бар'єрного рифа в Кораловому морі

Про це повідомляє The Guardian, передає "ДС".

Готель побудував туроператор Cruise Whitsunday після того, як у 2017 році циклон зруйнував понтон, на якому розташовувалися надводні готельні номери. Відновлення, яке коштувало 10 млн доларів, передбачала пересадку більше 4 тисяч коралів.

В готелі всього дві кімнати. У них прозорі вікна від стелі до підлоги, з яких видно все, що відбувається під водою. Для нічного часу передбачена спеціальна підсвітка.

Для Австралії це перший підводний готель, хоча схожий вже існують в Дубаї, Танзанії, Сінгапурі, на Мальдівах і тому подібне.

Нагадаємо, в японському місті Фукуока готель Asahi Ryokan пропонує номери за долар в день. Але в обмін на таку ціну гості повинні вести постійну відеотрансляцію свого перебування в цьому готелі.

Раніше "ДС" повідомляла, що корінні жителі південного заходу Австралії подали безпрецедентний позов до уряду про компенсації на суму більш ніж 150 млрд фунтів стерлінгів.

    Реклама на dsnews.ua