• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В Австрії зловили двох російських кілерів

Реклама на dsnews.ua
В Австрії затримано двох громадян Російської Федерації у справі про вбивство 43-річного вихідця з Чечні, який просив про політичний притулок

Росіян затримали невдовзі після вбивства, яке сталося у суботу, 4 липня, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

Співробітники поліції затримали першого підозрюваного у місті Лінц в суботу - це 48-річний чоловік. Вже в неділю був затриманий другий підозрюваний - 37-річний росіянин.

Раніше в неділю у посольстві РФ у Відні заявили, що не мають офіційної інформації від австрійських властей щодо вбивства росіянина в Австрії. Генпрокуратура Росії не одержувала ніяких матеріалів.

Як повідомляла "ДС", 4 липня в австрійському Герасдорфе недалеко від Відня застрелили громадянина Росії, який просив про політичний притулок. Ймовірно, це був свідок у справі про вбивство ветерана АТО Аміни Окуєвої, уродженець Чечні Маміхан "Анзора" Умарова.

Росіянина вбили пострілом у голову поблизу торгового центру.

Як повідомили джерела "Громадського" у слідстві, Анзор Умаров офіційно був свідком у справі про вбивство Аміни Окуєвої. За даними слідства, свідоцтва Анзора допомогли заочно оголосити підозра ймовірному організатору вбивства Аміни Окуєвої - Хумаидову Салах Данилбековичу.

    Реклама на dsnews.ua