• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Австрії можна буде зайти в магазин тільки з негативним COVID-тестом

З 7 квітня в Австрії необхідно пред'явлення негативного тесту на коронавірус для того, щоб зайти в магазин

Австрія, ілюстративне фото
Австрія, ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Міністерства охорони здоров'я країни Рудольф Аншобер, передає "ДС" з посиланням на австрійське видання Kurier.

Через велику кількість випадків зараження коронавірусом (523 тис. інфікованих) влада вирішила закрити з 1 по 6 квітня більшість магазинів в східних регіонах, в тому числі в столиці країни Відні.

Правило на період великодніх свят не торкнеться тих, хто торгує товарами першої необхідності, наприклад, супермаркетів і аптек.

Торгівлю планують відновити починаючи з 7 квітня, але жителям східної Австрії дозволять відвідувати магазини тільки з негативним тестом на коронавірус. Виняток зробили тільки для аптек і продуктових магазинів. Зараз негативний тест необхідний при відвідуванні перукарень та інших підприємств сфери послуг, де передбачено контакт з клієнтом.

Крім того, жителів східних регіонів Австрії зобов'язали носити респіратори FFP2 в будь-яких приміщеннях, якщо там знаходяться більше однієї людини, а також в місцях скупчення людей на вулиці. Компанії зобов'язали раз на тиждень тестувати співробітників на коронавірус.

Нагадаємо, в понеділок, 22 березня, канцлер сусідньої Німеччині Ангела Меркель і керівники земель спочатку прийняли рішення про суворий локдаун у великодні дні, але після шквалу критики відмовилися від нього.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua