• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

В Азербайджані заявляють про загибель мирних жителів в результаті обстрілів вірменської сторони

Реклама на dsnews.ua

Число мирних жителів Азербайджану, убитих в результаті чергового військового конфлікту в Нагірному Карабасі, зросла до 12. Ще 35 мирних жителів отримали поранення різної тяжкості

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Генеральної прокуратури Азербайджану, передає "ДС".

Також повідомляється, що в результаті обстрілу з вірменської сторони, були пошкоджені 66 будинків. Зараз прокуратура проводить експертизу для встановлення тяжкості тілесних ушкоджень, а також для оцінки розміру збитку, нанесеного цивільній інфраструктурі.

Як писала "ДС", 27 вересня після початку масштабних боїв в зоні карабаського конфлікту військовий стан і загальна мобілізація були оголошені в Нагірному Карабасі та Вірменії. В Азербайджані, який назвав наступальну операцію по всій лінії фронту відповідною реакцією на обстріли своїх позицій, військовий стан і комендантська година були введені з 28 вересня.

Президент Нагірного Карабаху Араік Арутюнян визнав втрату деяких позицій в напрямку Талиша і на півдні невизнаної республіки. На тлі загострення конфлікту прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про необхідність обговорити питання визнання незалежності Нагірного Карабаху.

29 вересня Єреван звинуватив Анкару в прямій військовій агресії, заявивши, що в ході загострення конфлікту в Нагірному Карабасі турецький винищувач в повітряному бою збив вірменський.

    Реклама на dsnews.ua