• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Білорусі не відбувся мітинг на підтримку Лукашенка

Реклама на dsnews.ua

У Білорусі скасували провладний мітинг, який був запланований на 25 жовтня через побоювання провокацій і вибухів в натовпі учасників

Про це заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає "ДС".

Він зазначив, що великий мітинг може привести до колапсу в столиці, оскільки не вистачить співробітників правоохоронних органів, які охоронятимуть порядок не тільки в місці проведення мітингу, але і в інших місцях Мінська.

"Ну, 15 тисяч мене побачать. І головне — ми не забезпечимо безпеку людей. Ось що головне. Ми вже отримуємо цю інформацію. Це мене насторожує. Я не боюся, але мене насторожує. Один вибух десь в натовпі — і люди почнуть тиснути, як на Немизі. А протестуни по вулицях ходять. Ми що, міліцію зараз заберемо для забезпечення безпеки ... А хто буде контролювати іншу частину?", — заявив Лукашенко.

Також він назвав ще одним фактором на користь скасування мітингу ситуацію з коронавірусом.

"Плюс до всього ще й фактор коронавірусу. Люди похилого віку, вони рвуться, ми їх не втримаємо. Вони всі можуть заразитися. І у нас буде ще більший COVID, ніж в країнах навколо", — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що Російська Федерація після 1 листопада може ввести свої війська в Білорусь. Це може стати великим викликом для України, Польщі та Литви.

    Реклама на dsnews.ua