• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Білорусі тривають акції протесту проти Лукашенка, є затримані (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Білорусі 23 січня поновилися акції протесту проти режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка в Мінську та інших містах країни

Про це йдеться в повідомленні телеканалу "Белсат" в Telegram, передає "ДС".

Зокрема, протести проти режиму сьогодні проходять в Мінську, Гродно та Бобруйську. Білоруси шикуються в "ланцюги єдності", або ходять маршами вулицями міст.

Білоруські силовики, як зазвичай, активно затримують учасників акцій протесту. У Бобруйську, за попередніми даними, силовики вже затримали 15 осіб, трьох з них відпустили під підписку про нерозголошення. У Гродно сьогодні затримали трьох жінок на Радянській вулиці.

У Мінську затримання відбуваються на проспекті Дзержинського, біля торгового центру "Спектр" та в інших районах столиці.

Нагадаємо, акції протесту в Білорусі тривають з 9 серпня 2020 року. Вони були спровоковані фальсифікацією президентських виборів, на яких нібито переміг Олександр Лукашенко.

Як повідомляла "ДС", на неформальному засіданні Ради Безпеки ООН заявили, що влада Білорусі повинні виконати свої міжнародні зобов'язання і звільнити всіх політичних в'язнів.

    Реклама на dsnews.ua