• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Білорусі у Лукашенка хочуть забрати більше 70 повноважень

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що йому надійшла пропозиція перенести більше 70 його повноважень на інші рівні влади

Про отримання відповідної записки він повідомив, заслуховуючи доповідь щодо розвитку національної податкової системи, передає "ДС" з посиланням на " БелТА ".

За словами Лукашенка, останнім часом багато говорять про перерозподіл повноважень.

"Оскільки останнім часом багато говорять про перерозподіл повноважень, явно комусь їх не вистачає, а в основному це правильно: уряд та інші органи влади треба довантажувати, знімати з президента невластиві питання. Нещодавно я отримав записку: пропонується 71 повноваження, якщо можна так би мовити, перенести від президента на всі рівні влади. Але це окрема тема розмови... ", — сказав він.

Як писала "ДС", 23 вересня в Палаці незалежності в центрі Мінська відбулася таємна церемонія інавгурації Олександра Лукашенка, який очолює Білорусь з 1994 року. Після цього в країні поновилися масові акції протесту, що почалися після виборів 9 серпня, на вулиці білоруський міст вийшли сотні тисяч людей.

Уряди багатьох західних країн відмовилися визнати Лукашенко легітимним президентом Білорусі. Згодом аналогічну позицію висловили в США і Канаді. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив, що так звана "інавгурація" Лукашенка" не означає його визнання легітимним главою білоруської держави".

    Реклама на dsnews.ua