• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Білорусі затримали ще одного опозиційного журналіста: сайт "ліг", у співробітників проводять обшуки (ФОТО)

У Білорусі влада обмежила доступ до опозиційного видання "Наша Ніва" — головний редактор не виходить на зв'язок, а у співробітників ЗМІ проводять обшуки

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні сайту в Telegram, передає "ДС".

За даними видання, обшук проходить в будинку редактора Андрія Скурко.

"Сайт "Нашої Ніви" NN.by в даний час недоступний. Ми не можемо звʼязатися з деякими редакціями, в тому числі з головним редактором Ягором Марциновичем. Ми припускаємо, що він може бути затриманий в цей час, так як читачі повідомляють, що співробітники ГУБАЗІКа були помічені в будинку, де він перебував", — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, рішення про обмеження доступу до інтернет-ресурсу прийняло Міністерство інформації Білорусі на підставі повідомлення Генеральної прокуратури в звʼязку з розміщенням інформації, поширення якої заборонено пунктом 1 статті 38 закону Республіки Білорусь "Про засоби масової інформації".

У свою чергу, дружина головного редактора "Нашої Ніви" Адарʼя Гуштин повідомила в Facebook, що її чоловік не виходить на звʼязок.

"Пропав не тільки Ягор Мартинович, але і наша собака. Її просто немає вдома. Я не знаю, де був затриманий Ягор, але собаки немає вдома. Боюся, вони затримали його і вбили собаку або десь кинули", — написала вона.

Нагадаємо, раніше в Білорусі був затриманий головний редактор порталу Hrodna.life Олексій Шота.

Як писала "ДС", 23 травня після екстреної посадки літака, що летів з Афін до Вільнюса, в мінському аеропорту були затримані засновник опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега. Після інциденту низка авіакомпаній прийняла рішення облітати Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua