• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Білорусі затримали журналіста, який раніше очолював президентський пул Лукашенко

Реклама на dsnews.ua

Силовики в Білорусі затримали Дмитра Семченко, колишнього главу президентського пулу журналістів Олександра Лукашенка

Про це йдеться в повідомленні "Белсат", передає "ДС".

Видання уточнило, що близько 16:30 за московським часом силовики прийшли додому до Семченка та забрали його. Цю інформацію підтвердила дружина Семченко. Про причини затримання журналіста правоохоронні органи поки не повідомили.

"Прийшов один чоловік не в формі, а також 2-3 людини в масках. У нас вдома маленька дитина, але вони [силовики] поводилися коректно, дитини не злякали. Дали п'ять хвилин зібратися і відвезли до Фрунзенського РУВС. Сказали, що будуть перевіряти, чи брав участь чоловік в несанкціонованих акціях", — зазначила Юлія Семченко.

Нагадаємо, Семченко очолював президентський пул Лукашенко і працював на державному телеканалі ОНТ, звідки звільнився 13 серпня. «Як я можу говорити з екрану про те, що на вулиці хитаються наркомани і безробітні або знімати про збір врожаю, коли наших дівчаток гвалтують в автозаках?», — пояснив він.

Через два дні після звільнення Семченко онлайн-мовлення телеканалу перервалося, за кілька годин до цього ОНТ розповів на своєму сайті про акції протесту і в якості ілюстрації поставив фото, на якому видно плакат зі словом «Йди», звернений до Лукашенка.

    Реклама на dsnews.ua