• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Білорусі заборонили продавати піротехніку

Реклама на dsnews.ua

У Білорусі на тлі масових протестів після президентських виборів заборонили гуртову та роздрібну торгівлю піротехнічними виробами

Про це йдеться у публікації "БЕЛТА", передає "ДС".

У Міністерстві антимонопольного регулювання і торгівлі розповіли, що заборона запроваджується постановою Ради міністрів від 11 серпня 2020 року №475 "Про обіг піротехнічних виробів". Документ набуває чинності 12 серпня.

"У звʼязку з цим просимо субʼєктів торгівлі вжити термінових заходів щодо неухильного дотримання норм зазначеної постанови та недопущення гуртової та роздрібної торгівлі піротехнічними виробами на території Білорусі", — заявили у МАРТ.

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі відбувся основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримування. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб, у ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення значної кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

11 серпня кандидат у президенти Білорусі, опонент Олександра Лукашенка Світлана Тихановська виїхала до Литви, звідки закликала своїх прихильників не виходити на площу та "поважати закон".

    Реклама на dsnews.ua