• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Білому домі розповіли, коли можуть з’явитися нові санкції проти Росії

США можуть ввести нові санкції проти Росії протягом декількох тижнів, а сам процес запровадження санкцій містить цілу низку компонентів

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила журналістам прес-секретарка Білого дому Джен Псакі, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У відповідь на запитання журналіста, "скільки можна чекати додаткових санкцій проти Росії, Псакі сказала: "Тижні, а не місяці. Це безперервний процес".

Вона зазначила, що "цей процес" містить у собі вивчення повідомлень про нібито виплати російськими представниками талібів премій за вбивства американців в Афганістані, кібератаки російських хакерів на урядові відомства США.

"Існує ціла низка компонентів", — сказала Псакі.

Вона додала, що командам американської адміністрації з кібербезпеки, національної безпеки необхідно час "для завершення цього процесу".

"У будь-якому випадку, у президента є можливість відповісти так, як він сам обере, видимим або невидимим способом. Але, я думаю, ми закінчимо вивчення цих питань через тижні, а не через місяці" — сказала прес-секретар.

Нагадаємо, нещодавно радник з питань національної безпеки США Джейк Салліван заявив, що санкції стануть лише одним з інструментів, які адміністрація США має намір застосувати проти Росії за її масштабну хакерську атаку на урядові установи та приватні підприємства в США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua