• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Боснії мешканці табору для мігрантів влаштували криваві сутички з поліцією (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

В ніч на 21 січня у таборі мігрантів поряд зі столицею Боснії і Герцеговини Сараєво відбулися масові сутички з силовиками, у яких отримали поранення представники обох сторін

Як прокоментували у Міністерстві внутрішніх справ, заворушення у таборі Блажує почалися з того, що одного з мігрантів, "порушника порядку", спробували перемістити до іншого табору, передає "ДС" з посиланням на Klix.ba.

Цей чоловік, втім, вважався лідером, тому прихильники спробували відбити його силою.

Для наведення порядку в Блажує було задіяно близько сотні поліцейських кантону Сараєво.

У сутичках мігранти перевернули та пошкодили декілька автомобілів поліції. 

Наслідки сутички
Наслідки сутички

Після інциденту за медичною допомогоюю довелося звернутися двом правоохоронцям, постраждалі є і серед мігрантів. Десятки мігрантів затримали.

Балканський оглядач уточнює, що протягом останніх кількох років Боснія і Герцеговина стала одним з ключових пунктів на шляху мігрантів до ЄС. З січня 2018 року в країну прибули близько 70 тисяч осіб, і лише незначна частина хоче отримати притулок БіГ, тоді як інші сподіваються потрапити у ЄС. Частина з них розміщена в таборах, але тисячі живуть просто неба навіть взимку.

Європейська правда нагадує, що наприкінці грудня в іншому таборі в Ліпі сталася пожежа, внаслідок чого близько 1200 людей залишилися без даху над головою. Спеціальний представник ЄС в Боснії Йоганн Саттлер невдовзі після цього наголосив, що умови життя мігрантів в країні "абсолютно неприйнятні". 

    Реклама на dsnews.ua