• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Британії — антирекорд зі смертей від коронавірусу: Джонсон звернувся до жителів із важливим закликом

Реклама на dsnews.ua

Великобританія повідомила про 1325 нових смертей від COVID-19 у п'ятницю, що є найвищим щоденним показником із початку пандемії

Досі найбільшу добову смертність від коронавірусної хвороби в Британії зафіксовано 21 квітня 2020 року — 1224, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

Упродовж минулої доби було виявлено також 68 053 ​​нових випадки зараження.

На цьому тижні Англія вступила в третій локдаун повідомленням "залишайтеся вдома", оскільки представники органів охорони здоров'я посилаються на збільшення кількості госпіталізацій, які загрожують перевищенням можливостей Національної служби охорони здоров'я (NHS).

Британська система охорони здоров'я зіткнулася з безпрецедентним за весь час пандемії коронавірусу навантаженням на лікарні країни, заявив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у Twitter.

"Наші лікарні опинилися під найсильнішим тиском, якого не було з початком пандемії, а рівень захворюваності зростає з тривожною швидкістю", — написав він.

"Розподіл вакцини дав нам нову надію, але зараз критично важливо залишатися вдома, захистити Національну службу охорони здоров'я і врятувати життя", — додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше уряд Великобританії змінив правила в'їзду на територію Сполученого Королівства.

    Реклама на dsnews.ua