• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Британії мігранти, які ховалися у вантажівці, вижили завдяки шоколаду

Реклама на dsnews.ua
11 мігрантів, які нелегально потрапили на територію Британії, змогли вижити завдяки дорогому бельгійського шоколаду, знайденому у вантажівці, який перевозив їх

Десять іракців, у тому числі троє дітей у віці до 15 років, і один громадянин Афганістану були виявлені після того, як люди в одному з кафе почули крики з вантажівки, який стояв на смузі дороги, призначеної для тривалої стоянки вантажних машин, пише "ДС" з посиланням на The Telegraph.

За даними свідків, поліція, що прибула на місце події, була змушена викликати пожежну службу, щоб відкрити задні двері трейлера, яку заклинило через спеціально пошкодженого замку. Власник кафе поблизу траси зазначив, що мігранти харчувалися "дуже дорогим бельгійським шоколадом", який перевозився у вантажівці.

За його словами, мігрантам пощастило, оскільки цей причіп був холодильним агрегатом, однак відсік, де були вони і шоколад мав нормальну температуру. Повідомляється, що мігрантів забрали на медичне обстеження, після чого їх затримають за незаконний в'їзд на територію Великобританії.

    Реклама на dsnews.ua