• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Британії щотижня продаватимуть 2 млн доз "оксфордської" вакцини, — Times

Реклама на dsnews.ua

У Великій Британії щотижня, починаючи з середини січня, у продаж надходитиме до 2 млн доз вакцини від коронавірусу, розробленої Оксфордським університетом і компанією AstraZeneca

Про це йдеться в повідомленні видання The Times, передає "ДС".

"План полягає в тому, щоб забезпечувати препаратом доволі швидко. До середини січня заплановано вийти на два мільйони на тиждень", — йдеться в повідомленні газети, яка посилається на джерела зі складу розробників.

Британський регулятор у середу схвалив вакцину Oxford-AstraZeneca від Covid-19, сподіваючись, що швидкі дії допоможуть зупинити рекордний сплеск інфекцій, викликаних, зокрема, новою формою вірусу, виявленою в країні.

Загалом із початку пандемії у Великій Британії виявлено 2,55 млн інфікованих коронавірусом і 74,2 тис. померлих від повʼязаних із ним захворювань, повідомляє американський університет Джонса Гопкінса.

Нагадаємо, нещодавно компанія AstraZeneca заявила, що змогла суттєво підвищити ефективність своєї вакцини. Глава МОЗ Максим Степанов заявляв, що Україна веде переговори щодо поставки вакцини AstraZeneca.

    Реклама на dsnews.ua