• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

В Бутані за один тиждень вакцинували 85% дорослого населення країни

Королівство Бутан, що розташоване в Гімалаях між Індією та Китаєм, стало однією з країн з найвищими показниками Covid-вакцинації у світі

Бутан
Бутан
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Economist, передає "ДС".

Упродовж одного тижня в маленькій країні прищепили більш як 85% дорослого населення.

Перша партія вакцини проти коронавірусу з Індії у Бутан прибула ще у січні, але влада відтермінувала кампанію з вакцинації.

На той час наявної кількості вакцини не вистачало, аби прищепити все населення, тому уряд Бутану вирішив не обирати, яких громадян вакцинувати першими, а зачекати, коли Індія надасть більшу кількість препаратів.

Згодом, отримавши необхідні обʼєми вакцини, у Бутані зробили щеплення майже усьому дорослому населенню лише упродовж одного тижня. Так, за тиждень вдалося ввести препарат проти Covid 85% дорослого населення (всього у країні проживає 800 тисяч людей).

Цікавою особливістю вакцинальної кампанії у цій країні стало те, що влада радилася з цього приводу з буддистськими монахами. Ченці порадили першу дозу вакцини ввести жінці, що народилася у рік Мавпи. Саме за цим принципом обрали першу громадянку Бутану, якій зробили інʼєкцію проти коронавірусу.

Жінці на імʼя Нінді Демі зробили щеплення у "сприятливу годину" – о 9:30 ранку, після молитви та запалення лампадок.

Нагадаємо, в Ізраїлі станом на 2 березня 52% дорослого населення було повністю щеплено вакциною проти коронавірусу, що стало найбільшим показником у світі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua