• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В центр Мінська стягують військову техніку та силовиків

Реклама на dsnews.ua

У столиці Білорусі Мінську в центр міста силовики стягнули військову техніку. Демонстранти сьогодні о 19:00 збираються на чергові акції протесту

Про це йдеться в повідомленні Белсат, передає "ДС".

Відзначається, що на проспекті Мешерова була помічена військова машина на базі танка Т-64. Попереду машини розташований ківш, який можуть використовувати для очищення барикад демонстрантів.

У свою чергу демонстранти закликають громадян виходити на акції протесту, які заплановані на 19:00. При цьому демонстрантів закликають збиратися в невеликі групи по 20 чоловік, а також уникати в Мінську площ на проспекті Незалежності, Пушкіна і Риги.

Крім цього повідомляється, що у всіх обласних центрах Білорусі повністю зник мобільний інтернет.

Як писала "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців.

Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання. Станом на 10 серпня були затримані близько трьох тисяч чоловік, в ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч.

    Реклама на dsnews.ua