• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Чехії скасували обов'язкове носіння масок

Реклама на dsnews.ua
Влада Чехії з 1 липня послабили обмежувальні заходи, введені у зв'язку зі спалахом інфекції коронавирусной

Про це йдеться в повідомленні Czech Radio, передає "ДС".

Так, з 1 липня на більшій частині території Чехії скасовується вимога носити медичні маски, введене з метою боротьби з епідемією коронавіруса. Жителі країни більше не повинні їх одягати в громадському транспорті, ні у внутрішніх приміщеннях будівель. Виняток становлять медичні та соціальні установи, а також Прага і Моравсько-Сілезький край. Там зберігається вимога закривати ніс і рот в окремих місцях, наприклад, у празькому метро і у внутрішніх приміщеннях, де проходять заходи з кількістю учасників понад 100 осіб.

З 1 липня всі визначні пам'ятки Чехії - замки, палаци і музеї починають працювати в звичайному режимі. Без обмежень можна також відвідувати басейни і зоопарки. У внутрішніх приміщеннях культурних установ скасовується необхідність дотримуватися дистанцію у два метри. Ресторани і бари знову зможуть працювати і після 23 годин. Глядачі кінотеатрів можуть приносити в глядацький зал їжу і напої.

У районах Фрідек-Містек і Карвіна, де спостерігається зростання числа інфікованих, вимогу носити маски поширюється на працівників сфери послуг, таких як перукарі і т. д. Закриті для відвідування будинку престарілих, а знову вступники повинні подати негативний тест на коронавірус. Заклади громадського харчування в цих районах можуть працювати тільки до 23 год.

Як повідомляла "ДС", з 1 червня у Польщі відмінили обов'язкове носіння масок на вулицях, яке було введено у зв'язку з пандемією коронавіруса.

    Реклама на dsnews.ua