• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Чорногорії пояснили, у якому випадку українців пускатимуть до країни без карантинних обмежень

Реклама на dsnews.ua

Туристи з України зможуть прибувати на територію Чорногорії без карантинних обмежень у разі організованого прибуття за допомогою авіатранспорту

Про те, що влада Чорногорії уточнила правила вʼїзду в країну мешканців України та Білорусі, повідомляє Балканський оглядач, передає "ДС".

"Відтепер українцям та білорусам дозволено в’їзд до Чорногорії без додаткових обмежень у звʼязку з епідемією COVID-19 лише у випадку організованого прибуття повітряним транспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму", — йдеться у повідомленні.

Як наголошується, це означає, що в авіапасажирів рейсів з України та Білорусі наявності тесту на коронавірус не вимагається, тоді як мандрівникам, що прямують до Чорногорії наземним транспортом, потрібно мати свіжий (зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону) тест із негативним результатом.

У посольстві України у Чорногорії підкреслили, що у звʼязку з ухваленим напередодні рішенням хорватської сторони про обовʼязковість негативного ПЛР-тесту при в‘їзді в країну з туристичною метою, «зеленого транзитного коридору» вже не існує, і для транзитного проїзду Хорватією в Чорногорію тест є необхідним.

Нагадаємо, Інститут громадського здоровʼя Чорногорії вніс Україну до "зеленого списку" — як країну, з якої можна вʼїхати без додаткових обмежень, повʼязаних з COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua