• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Данії до перукарні і парку розваг пускатимуть тільки за COVID-паспортами

Влада Данії з вівторка, 6 квітня, запровадила COVID-паспорти для відвідування громадських місць вакцинованими людьми

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні державного порталу охорони здоров'я країни, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, отримати документ зможуть вакциновані або ті, що отримали негативний результат тесту на коронавірус. Останній варіант діє протягом трьох днів.

На думку влади, введення цього документа дозволить країні швидше повернутися до нормального ділового і культурного життя.

Зазначено, що з 6 квітня COVID-паспорт потрібно пред'явити в перукарнях, тату-салонах, а також парках розваг. А з 21 квітня за його наявності дозволяється відвідування відкритих веранд ресторанів і кафе, а також музеїв, художніх галерей і бібліотек.

Крім того, з 6 травня COVID-паспорт дозволить відвідувати ресторани і кафе в закритих приміщеннях, а також театри, кінотеатри і фітнес-центри. А вже з 21 травня документ дозволить відвідувати спортивні заходи, криті приміщення в парках розваг, зоопарках, а також ігрові майданчики.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я не підтримує запровадження паспортів вакцинації для в'їзду або виїзду в країни через невпевненість у тому, чи запобігає щеплення проти коронавірусу передачі вірусу, а також із міркувань справедливості.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua