• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Еквадорі тіла померлих від коронавіруса лежать прямо на вулицях (ФОТО 18+)

Реклама на dsnews.ua
В Еквадорі, де число летальних випадків перевищила 1,5 тисячі, тіла жертв загиблих від коронавирусной інфекції COVID-19 лежать просто на вулицях міст

Всього в країні захворіло майже 32 тисячі осіб, передає "ДС" з посиланням на Daily Mail.

Еквадор є третьою державою за кількістю заражених в Латинській Америці. Всього в регіоні зареєстровано понад 280 тисяч випадків зараження, летальних - понад 15 тисяч.

У Бразилії налічується найбільша кількість хворих COVID-19 - 114 715, смертей - 7 921. Далі йде Мексика: 26 025 випадків зараження, летальних - 2 271.

При цьому експерти вважають, що в найближчі дні пандемія коронавіруса в Латинській Америці досягне свого піку. Кілька країн, включаючи Еквадор, Колумбію і Домініканську Республіку, вже оголосили про розширення карантину.

Панамериканська організація охорони здоров'я попередила, що передача вірусу залишається "дуже високою" у Бразилії, Еквадорі, Перу, Чилі та Мексиці.

Міжнародний валютний фонд заявив, що вони очікують скорочення ВВП в регіоні на 5,2% із-за кризи з коронавірусом.

Голова відділення МВФ в Західній півкулі Алехандро Вернер сказав, що регіон зіткнеться із загрозою ще одного "втраченого десятиліття" між 2015-му і 2025 роками, порівнянного з епохою відсутності зростання економіки у 1980-х роках.

Відзначається, що корінні жителі сикопай (siekopai) в Еквадорі дуже налякані пандемією, тому втекли в тропічних лісах Амазонки. Зараз громада корінних жителів налічує близько 744 людини. Серед них вже підтверджено 15 випадків зараження і зареєстровано дві смерті.

"Нас ледь 700 осіб. У минулому ми були жертвами цього типу хвороб, і сьогодні ми не хочемо, щоб історія повторювалася. Ми не хочемо, щоб наші люди говорили, що нас було 700, а зараз 100. Це жахливий скандал для уряду Еквадору, залишити нас з такою історією в 21 столітті", - повідомив представник громади.

Правозахисні організації, що працюють в амазонських регіонах Еквадору, кажуть, що міністерство охорони здоров'я ігнорує такі спільноти, як сикопай, які ще не отримали аналізи або медикаменти, незважаючи на свою вразливість.

"Вони піддаються серйозному ризику фізичного і культурного знищення в результаті поширення COVID-19 на їх території", - попередила правозахисниця з групи Amazon Frontlines Марія Еспіноза.

    Реклама на dsnews.ua