• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

В Єревані правоохоронці розігнали мітинг за відставку прем'єра

Реклама на dsnews.ua

У столиці Вірменії Єревані силовики розігнали антиурядовий мітинг, учасники якого вимагали від прем'єр-міністра Нікола Пашиняна піти у відставку через підписану з Азербайджаном угоду щодо Карабаху

Про це з місця події розповіла журналістка Катерина Іванченко, передає "ДС" з посиланням на Громадське.

Так, в місті вже другий день тривають протести, як і раніше головні гасла: "Нікол, йди!", "Нікол — зрадник!".

"Вчора акція була дуже масова, але закінчилася мирно — поліція попросила всіх розійтися близько половини 9 вечора. Сьогодні паралельно відбувалися кілька акцій протесту — одна о 17:00 почалася біля оперного театру. І завершилася дуже швидко — поліція її розігнала", — говорить Іванченко .

Також о 17:00 почалася більш масова акція на площі Республіки у будівлі уряду. Потім колона протестувальників рухалася до ради національної безпеки, після чого кілька тисяч осіб вирушили туди ж в оперний театр, де раніше акцію розігнали.

Увечері силовики розігнали і цю акцію. В обох випадках поліція заявила, що нібито готувалися провокації, тому мітингувальників і розігнали, 20-30 осіб затримали.

У той же час журналісти кажуть, що якихось провокацій не бачили, більш того, під час першої акції поліції було більше, ніж самих протестувальників.

"Колона поліції находила на групи людей і забирала всіх підряд, виносили (деяких саме виносили, а не виводили) в поліцейські машини. Поліція не пояснює, чому це робить: каже, що захищає порядок, але не видно, щоб його порушували. Це було дуже несподівано", — розповіла Іванченко про розгін другої акції.

    Реклама на dsnews.ua