• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У ЄС домовилися про новий алгоритм прийняття мігрантів

Реклама на dsnews.ua
Країни Євросоюзу затвердили новий механізм розподілу мігрантів між собою

Про це повідомив президент Франції Еммануель Макрон, інформує "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Так, за повідомленням Reuters, міністри закордонних і внутрішніх справ ЄС зібралися в Парижі, щоб обговорити питання імміграції і безпеки. За словами Макрона, міністри узгодили механізм для розподілу мігрантів, запропонований Німеччиною і Францією.

"Результат сьогоднішнього ранкового засідання полягає в тому, що, в принципі, 14 держав-членів на даному етапі висловили свою згоду з франко-німецьким документом", - сказав Макрон журналістам.

Макрон також повідомив, що Франція попросила лівійський уряд забезпечити, щоб мігранти більше не вміщалися під варту в країні, і будуть вжиті відповідні заходи для забезпечення їх безпеки.

Про спеціальному механізмі розподілу прохачів притулку міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу намагалися домовитися минулого тижня, але не змогли.

Відповідно до пропозиції Франції та Німеччини, рішення про те, яка країна скільки прохачів притулку приймає, повинні прийматися в кожному конкретному випадку.

У минулому Італія брала більшість мігрантів, але популістський уряд в Римі веде жорстку антимиграционную політику, вимагаючи, щоб інші держави-члени брали частина мігрантів.

Глава МВС Італії заявив, що Франція і Німеччина наполягали, щоб середземноморські держави несли головну відповідальність за прийом врятованих в море мігрантів. Італія і Мальта відкинули цю ідею.

    Реклама на dsnews.ua