• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

В Естонії хочуть відбирати паспорт за злочини проти держави

Реклама на dsnews.ua

На розгляд Рійгікогу (парламенту Естонії) направили на перше читання законопроєкт, відповідно до якого влада країни зможе позбавляти громадянства осіб, щодо яких набув законної сили обвинувальний вирок за фактом вчинення державної зради, шпигунства або терористичного акту

Таке рішення у понеділок, 21 вересня, одностайно схвалила конституційна комісія Рійгікогу, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

За словами голови конституційної комісії Пауля Пуустусмаа, це важлива можливість для прийняття рішень, яка підвищить гнучкість правового простору Естонії.

"Важливо, щоб уряд мав право позбавляти громадянства тільки осіб, які вчинили особливо тяжкі злочини проти держави", – пояснив Пуустусмаа.

При цьому він уточнив, що Естонська Республіка не може позбавити громадянства осіб, які отримали громадянство Естонії за народженням.

Поправки до закону комісії представив міністр внутрішніх справ Март Хельме. За його словами, нове регулювання буде відповідати загальним інтересам країни і міжнародним обовʼязкам.

Перше читання законопроекту відбудеться 30 вересня.

    Реклама на dsnews.ua