• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

В Естонії заборонили "нічний" алкоголь у зв'язку зі сплеском захворюваності на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Влада Естонії заборонила продавати алкоголь вночі через стрімке зростання випадків захворюваності на коронавірус

Посилення обмежень набуде чинності у ніч на 26 вересня, передає "ДС" з посиланням на ERR.

На думку уряду Естонії, загальнодержавне обмеження на нічний продаж алкоголю допоможе стримати поширення COVID-19.

"В Естонії відбулося стрибкоподібне зростання випадків зараження COVID-19, і тому нове запровадження загальнодержавного обмеження є необхідним і обґрунтованим", – сказав премʼєр-міністр Юрі Ратас.

За його словами, коронавірус особливо добре поширюється на вечірках. А цьому сприяє вживання алкоголю, яке "змінює поведінку людей". Він закликав юдей не створювати своєю ризикованою поведінкою нових можливостей для поширення вірусу ні в публічних місцях, ні на приватних вечірках.

Нічна заборона на продаж алкоголю діятиме з 00:00 до 10 ранку в усіх місцях, де алкоголь продається для вживання на місці, наприклад, в барах, нічних клубах, ресторанах, театральних буфетах і готелях.

Обмеження діятиме до 24 жовтня включно. Уряд оцінить необхідність його продовження за тиждень до закінчення терміну дії обмеження.

За даними Департаменту здоровʼя Естонії, станом на 17 вересня захворюваність коронавірусом протягом останніх 14 днів становила 25,36 на 100 тисяч населення. Для порівняння 1 серпня цей показник становив 4,4, а 15 серпня – 8,4.

Зростання поширення інфекції значною мірою було викликане спалахами зараження в барах Тартумаа й Іда-Вірумаа.

Нагадаємо, за даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джонса Хопкінса (США), в Естонії, яка є країною з населенням у понад 1 мільйон, на коронавірус захворіли 2 778 людей, з них – 64 хворих померли. Останнім часом кількість нових випадків пішла на спад, але у вересні почала знов зростати.

    Реклама на dsnews.ua