• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Європарламенті хочуть використовувати "Північний потік-2" для тиску на Росію

Глава провідної фракції Європарламенту Європейської народної партії Мартін Вебер запропонував перетворити "Північний потік-2" на важіль впливу на Росію, оскільки газопровід не відповідає інтересам Європи

Європарламент
Європарламент
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в інтервʼю Вебера для німецького видання Der Spiegel, передає "ДС".

За його словами, "Північний потік-2" потрібно зробити "важелем впливу у зовнішній політиці", якщо Євросоюзу не вдасться заморозити будівництво цього газопроводу. На думку Вебера, газопровід потрібно "привʼязати до поведінки російського керівництва".

"Якщо російське керівництво не повернеться до спільної роботи як партнери, трубопровід не зможе працювати у повному обсязі. Тоді це буде відповідальність Кремля", — пояснив він.

Вебер закликав Євросоюз діяти більш впевнено в тому, що стосується зовнішньої політики, наголосивши, що Європа має "відмовитися від наївності" у відносинах з Росією та іншими країнами.

Нагадаємо, Україна просить США запровадити новий всеосяжний режим санкцій проти газопроводу "Північний потік-2" і закликає посилити участь у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

Раніше міністри закордонних справ України та Польщі попросили президента США Джо Байдена не допустити завершення будівництва російського проєкту газопроводу "Північний потік-2".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua