• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Гаазі на суді по справі МН17 продемонстрували фото транспортування "Бука"

Реклама на dsnews.ua
На засіданні суду в Нідерландах, який відновив свою роботу 8 червня і розглядає справу про збитий літак рейсу МН17, показали фотографію транспортування "Бука"

Про це йдеться в повідомленні "Укрінформ", передає "ДС".

Деталі: Говорячи про дані радарів в момент катастрофи літака в 2014 році, які, зокрема, РФ надала міжнародному слідства, прокурор зазначив, що у той час в цьому районі не були зафіксовані літаки-винищувачі.

Далі прокурори перейшли до обговорення супутникових даних, зокрема знімків, на яких зафіксована транспортування зенітного ракетного комплексу "Бук".

За словами прокурора, у США є супутники, які можуть виявити ракету, пущену з землі, і після падіння MH17 17 липня 2014 року американці заявили, що, за їх даними, літак був збитий ракетою.

У суді також було продемонстровано фрагмент випуску новин LifeNews за 17 липня 2014 року, в якому йдеться про збитий літак. Ведуча каже, що ракетою начебто був збитий Ан-26, але насправді це був "Боїнг" рейсу МН17. Крім того, були продемонстровані фрагменти відео з коментарями Павла Губарєва і Ігоря Гиркина, які заперечують наявність установки "Бук".

Прокурори наголосили, що були опрацьовані всі можливі версії знищення літака рейсу МН17, проведена робота зі свідками. Зокрема, вони згадали Карлоса, який нібито був авіадиспетчером в Україні і нібито бачив українські винищувачі поруч зі збитим "Боїнгом".

Сторона звинувачення заявила, що цей чоловік виявився шахраєм, і, за повідомленнями ЗМІ, йому платила Росія.

Нагадаємо, прокуратура Нідерландів представить чотири версії причин катастрофи літака Boeing "Малайзійських авіаліній" в небі над Донбасом в липні 2014 року, який виконував рейс МН-17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

    Реклама на dsnews.ua