• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Німеччині та Австрії черги на вакцинацію від COVID-19. Причиною стали нові обмеження

У Німеччині та Австрії прискорилися темпи вакцинації на тлі запровадження обмежень для невакцинованих

У Німеччині та Австрії черги на вакцинацію від COVID-19;
У Німеччині та Австрії черги на вакцинацію від COVID-19;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання Reuters, передає "ДС".

Так, за даними МОЗ Німеччини, у вівторок 436 000 людей отримали щеплення, у тому числі 300 000 — додаткову дозу, що є найбільшою кількістю приблизно за три місяці. До центрів вакцинації по всій країні утворюються черги.

"Це ознака того, що багато громадян усвідомили потребу", — заявив речник уряду Штеффен Зайберт.

Але він додав, що рівень вакцинації все ще недостатньо високий.

У той же час в Австрії кількість вакцин, що вводяться щодня, за останній тиждень зросла приблизно до 73 000 з приблизно 20 000 у жовтні, як показують офіційні дані, хоча переважна більшість із них були додатковими, а не першими щепленнями.

Близько 65% населення Австрії повністю вакциноване і близько 68% населення Німеччини, значно поступаючись Нідерландам та таким країнам, як Італія та Іспанія, які набагато сильніше постраждали на ранніх хвилях пандемії.

ЗМІ вважають, що однією з причин збільшення темпів вакцинації є обмеження, які Австрія запровадила для невакцинованих. Вони торкнулися близько 2 млн осіб.

Країна має один із найвищих показників зараження на континенті: захворюваність за 7 днів становить 925 на 100 000 людей, у порівнянні з 320 у Німеччині.

Як писала "ДС", МОЗ України застосовуватиме санкції до медиків, які відверто виступають проти вакцинації або неналежним чином виконують вимоги щодо щеплення населення від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua