• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Німеччині призупинили будівництво "Північного потоку-2" після скарг екологів

Реклама на dsnews.ua

У Німеччині призупинили будівництво магістрального газопроводу "Північний потік-2" після того, як недержавна організація "Союз охорони природи та біорізноманіття" оскаржила дозвіл на роботи в економічній зоні ФРН

Про це повідомляють німецькі ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Так, екологи подали скаргу на дозвіл, яке видало Федеральне морське і гідрографічне агентство. Дозвіл стосується будівництва газопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини.

Крім того, аналогічну скаргу подала ще одна природоохоронна організація. Федеральне агентство підтвердило, що дія раніше виданого дозволу на проведення робіт тимчасово призупиняється.

Нагадаємо, швейцарська компанія Zurich Insurance Group AG припинить надання страхових послуг, повʼязаних з газопроводом "Північний потік-2". Zurich Insurance Group AG стала третьою фірмою, яка впродовж минулого місяця вирішила вийти з "Північного потоку — 2". Раніше такий же крок зробили норвезька Det Norske Veritas Holding AS і датська інженерна компанія Ramboll.

В кінці грудня компанія Nord Stream 2 заявила про завершення будівництва ділянки газопроводу "Північний потік-2" у виключній економічній зоні Німеччини, яке тривало з початку грудня після річної перерви.

    Реклама на dsnews.ua