• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Держдумі допустили офіційне введення військ РФ на Донбас

Російська Федерація в разі подальшого загострення на Донбасі може офіційно ввести війська для "захисту" місцевих жителів і російських громадян

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив депутат Державної думи РФ Андрій Козенко, передає "ДС" із посиланням на "РИА Новости".

За його словами, американська підтримка України стане актом "відкритої агресії".

"... Росія буде мати повне право на захист громадян, які проживають на Донбасі, і своїх співвітчизників, яким зобов'язана надавати всебічну підтримку згідно із затвердженими недавно змінами в конституції", — сказав Козенко.

Відзначимо, що Росія активно підтримує бойовиків "ЛДНР" зброєю, грошима і живою силою, проте не визнає себе стороною конфлікту. "Їх там немає", — відповідають у Кремлі кожен раз, коли журналісти запитують про участь російських кадрових військових у війні на Донбасі.

Днями журналіст запитав прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова про ймовірність відкритого втручання РФ у війну на Донбасі. На питання, якщо напруженість переросте в бойові дії, то чи зможе Москва відмовити «ДНР» і «ЛНР» в підтримці, «з огляду на те, скільки громадян із російськими паспортами там живуть», Пєсков відповів: «Ми щиро сподіваємося на те, що на це безумство ніхто не піде. Дуже сподіваємося на це. Тут більше нічого сказати».

Як повідомляла "ДС", в січні колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) визнав, що в серпні 2014 року бойовики "ЛДНР" програвали українській армії, але тоді їх урятувало втручання військ Російської Федерації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua