• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Греції двоє російських моряків отримали по 300 років в'язниці кожен

Реклама на dsnews.ua

Суд в Греції засудив двох російських моряків до 300 років колонії кожного, визнавши винними в перевезенні нелегальних мігрантів

Про це йдеться в повідомленні польського телеканалу Polsat, передає "ДС".

Такий тривалий термін покарання пов'язаний з тим, що моряки отримали від 7 до 12 років ув'язнення за кожного мігранта, виявленого на судах.

Росіяни провини не визнали. За їх словами, вони знайшли роботу в інтернеті. З цією метою прибули до Туреччини, де на човні повинні були катати туристів на море.

Роботодавці обіцяли їм в перерахунку близько 36,5 тисячі гривень зарплати і безкоштовне харчування. Про перевезення нелегалів ніби нічого не знали.

За словами віцепрезидента російського підрозділу Міжнародного комітету захисту прав людини Івана Мельникова, в Росії за аналогічний злочин їх би засудили до 20 років ув'язнення кожного.

Він також додав, що суд не взяв до уваги доказів про невинність росіян, а місцевий адвокат не ознайомився з матеріалами справи. Засуджені вперше побачили адвоката в суді.

Як повідомляла "ДС", раніше в партії "ЄС" заявили, що вже минув рік після повернення моряків і політв'язнів Кремля, але нинішня влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським продовжує ігнорувати законопроєкт, який зафіксував би статус політичних в'язнів і військовополонених.

    Реклама на dsnews.ua