• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Грузії померла медсестра, яка впала в кому від щеплення AstraZeneca

У Грузії померла 27-річна медсестра Мегі Бакрадзе, яка потрапила в реанімацію після вакцинації від коронавірусу препаратом AstraZeneca

Реклама на dsnews.ua

Бакрадзе померла сьогодні в Першій університетській клініці ТДМУ, інформує "ДС" з посиланням на "Грузія online".

Медсестра працювала в клініці "Імеді" в місті Ахалцихе на півдні Грузії. 18 березня її вакцинували від COVID-19 препаратом AstraZeneca. Приблизно через півгодини після введення препарату у медсестри почалися ускладнення і вона впала в кому. Як пояснювала міністр охорони здоров'я країни Катерина Талаквадзе, у Бакрадзе розвинувся анафілактичний шок.

Медсестру доставили на реанімобілі в Тбілісі, проте передбачене протоколом лікування не дало результатів і у Бакрадзе кілька разів зупинялося серце. Сьогодні стався черговий напад, після якого лікарі вже не змогли реанімувати пацієнтку.

Агентство з регулювання МОЗ Грузії почало розслідування інциденту. Перевірки проходять, в тому числі в клініці в Ахалцихе.

Як повідомляла "ДС", 13 березня в Грузію прибула перша партія вакцини від коронавірусу — 43,2 тисячі доз AstraZeneca, що по ліцензії здійснюється в Південній Кореї. Вакцини надали через міжнародну платформу COVAX.

Вакцинація почалася через два дні. Першими доступ до щеплень отримали медики.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua