• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Хорватії вводять обов'язковий масковий режим у громадських закладах

Реклама на dsnews.ua

У Хорватії з наступного тижня носіння масок для обличчя буде обов'язковим в більшості закритих громадських місць, у зв'язку зі збільшенням кількості випадків COVID-19

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Кількість нових інфекцій досягла 140 в суботу, 11 липня, це найвищий щоденний показник. Більшість випадків зафіксовано в столиці Загребі і на сході країни.

Національне управління цивільного захисту заявило, що з понеділка маски для особи будуть обов'язковими як для співробітників, так і для клієнтів в магазинах, а також для співробітників в барах, ресторанах та інших місцях, де існує тісний контакт з клієнтами.

Використання масок для обличчя в громадському транспорті стало обов'язковим кілька тижнів тому.

У весняні місяці Хорватія успішно обмежила поширення коронавіруса, і до початку червня, число нових випадків знизилася до кількох щодня або їх взагалі не було. Проте, число нових випадків зросла в останні тижні.

Близько 500 тисяч туристів із країн Центральної Європи і Німеччини зараз відпочивають на узбережжі Адріатичного моря, але серед них було дуже мало випадків зараження вірусом.

З початку пандемії в Хорватії зареєстровано 3672 випадки захворювання COVID-19 та 118 випадків смерті. На даний момент налічується 1088 активних випадків.

    Реклама на dsnews.ua