• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Ірландії призупиняють вакцинацію препаратом AstraZeneca

Ірландський Національний консультативний комітет з імунізації рекомендував тимчасово призупинити вакцинацію препаратом від коронавірусу AstraZeneca

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення прийнято в якості запобіжного заходу у зв’язку з випадками тромбозу, у тому числі смертельними, після щеплень даним препаратом, передає "ДС" з посиланням на агентство Reuters.

Крім Ірландії, використання вакцини AstraZeneca призупинили також Естонія, Латвія, Австрія, Данія, Литва, Люксембург, Норвегія, Болгарія і Румунія.

Як повідомляла "ДС", з четверга, 11 березня, Данія призупинила вакцинацію від COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca через випадки утворення тромбів після щеплень. Крім того, трьох медиків у Норвегії, які були вакциновані препаратом AstraZeneca, госпіталізували з тромбами.

В Європейському агентстві з лікарських засобів натомість заявили, що вакцина AstraZeneca не сприяє утворенню тромбів і використання препарату можна продовжувати.

У ВООЗ також запевняють, що користь вакцини AstraZeneca перевищує негативні дані про неї, тому використання рекомендується продовжити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua