• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Італії "узаконять" до 500 тисяч заробітчан-аграріїв

Реклама на dsnews.ua
Влада Італії мають намір легалізувати близько 500 тисяч трудових мігрантів, які працюють в аграрному секторі країни

Про це повідомляє італійська преса, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"На вечірньому засіданні уряду прийняли угоду, що передбачає шестимісячні дозволу на проживання, але з правом наймати тільки тих, хто раніше працював в аграрному секторі", - йдеться в повідомленні.

Таким чином уряд Італії має намір легалізувати сотні тисяч іноземних працівників-нелегалів для потреб сільськогосподарської галузі. Урядова коаліція узгодила відповідний компроміс.

Наголошується, що це торкнеться близько 500 000 нелегальних працівників, задіяних у сільському господарстві країни.

Урядова ініціатива передбачає, що мігрантам буде надаватися шестимісячний вид на проживання в країні з метою пошуку роботи. У разі працевлаштування з висновком офіційної угоди з роботодавцем такий дозвіл буде продовжуватися на строк працевлаштування згідно з трудовим договором. До роботодавців, які схочуть легалізувати колишні незаконні трудові відносини, штрафних санкцій застосовувати не будуть.

Як повідомляла "ДС", голова польської Асоціації переробників фруктів і овочів, власник однієї з найбільших переробних компаній у Польщі (Real SA) Анджей Гайовничек заявив, що польський ринок праці залежимо від трудових мігрантів з України і без них буде дуже складно зібрати врожай.

    Реклама на dsnews.ua