• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Італії побудують "квіткові" павільйони для вакцинації від СOVID-19

Реклама на dsnews.ua

В Італії побудують павільйони, де буде проводитися вакцинація від коронавірусної інфекції

Про це пишуть італійські ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

Павільйони матимуть форму первоцвіту і будуть побудовані з перероблених і біорозкладних матеріалів. На початку 2021 року планується побудувати 300 таких павільйонів. Згодом їх кількість зросте до 1500.

Павільйони в формі первоцвітів були спроектовані архітектором Стефано Боері. За його словами, команда вибрала квітку, яка символізує прихід весни. Первоцвіт також стане символом кампанії вакцинації, яка пройде під гаслом "Італія відроджується з квіткою".

Уповноважений з надзвичайних ситуацій Доменіко Аркурі розповів, що на установку павільйонів вже готується бюджет.

"Ми думаємо, що знайдеться багато людей і багато компаній, які будуть виконувати цю функцію (проєктування і фінансування — ред.) "на громадських засадах", як це зробив архітектор Боері", — зазначив він.

На зовнішній стороні павільйону буде розміщено інформаційне табло також у формі квітки, яке буде пояснювати громадянам ідею кампанії, зокрема завдяки доповненій реальності. Павільйони також мають гнучку конструкцію, що дозволить легко збирати і розбирати їх. Сама конструкція і платформа будуть виконані з дерева, а зовнішнє покриття — з текстилю. У роботі будуть використані матеріали, придатні для вторинної переробки.

Всередині приміщення спроектують таким чином, щоб можна було легко розподіляти людей в чергах і відокремити зони очікування від адміністративних зон.

"Італія — це країна, яка сьогодні, мабуть, краще, ніж будь-хто інший, може сказати, що краса може допомогти нам в такий важкий момент. Краса площ, наших міст і квітів, які дозволяють нам зрозуміти, що ми можемо вибратися з миті темряви", — сказав Боері.

За даними Worldometers, в Італії за час пандемії підтверджено 1 843 712 випадків зараження коронавірусом. Від ускладнень хвороби померли 64 520 осіб.

У США в найближчими днями почнеться вакцинація від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua