• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

В Італії влаштували СOVID-вечірку антивакцинаторів: гість з Австрії "добився мети" та помер

В Італії 55-річний австрієць побував на вечірці охочих заразитися коронавірусом. У результаті він захворів і помер

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

55-річний чоловік пішов на вечірку "антиваксів" у місті Больцано на півночі Італії, передає "ДС" з посиланням на 7NEWS.

Вечірку влаштували спеціально для того, щоб перевірити, чи гості зможуть підхопити вірус. У міністерстві охорони здоров'я Італії кажуть, що учасники йдуть на такий крок свідомо.

Після цього гуляння було госпіталізовано ще троє людей. ЗМІ пишуть, що деякі антивакцинатори брали із собою на схожі заходи навіть дітей.

Координатор відділу боротьби з COVID-19 у Больцано Патрік Францоні розповів, що на вечірку точно прийшла одна людина з коронавірусом. І це було відомо як хворому, так і іншим гостям. Більше того, гості навмисно з цією людиною обіймалися та пили разом напої.

"Ми отримали більше одного повідомлення від лікарів пацієнтів, які зізналися, що були інфіковані навмисно", — сказав доктор Францоні.

Люди хочуть отримати антитіла без вакцинації

Мета таких вечірок проста – заразитися, перехворіти та отримати антитіла. Завдяки цьому вони отримають довідку, яка дозволить відвідувати заклади та подорожувати.

Як повідомляла "ДС", раніше в МОЗ України нагадали, що наявність антитіл до коронавірусу не є підставою для відмови від вакцинації. Там уточнювали, що наявність антитіл до коронавірусу, який викликає COVID-19, вказує на те, що людина раніше контактувала з вірусом, але не є ознакою хвороби. Виявлення антитіл не гарантує наявності імунітету до всіх штамів вірусу SARS-CoV-2 і не є підставою для відмови від вакцинації

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua