• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Італії заражених коронавірусом в 6 разів більше, ніж вважалося раніше

Реклама на dsnews.ua

Кількість жителів Італії, які заразилися коронавірусом, в 6 разів більше, ніж вважалося раніше, і становить майже 1,5 млн осіб

Про це свідчать результати дослідження італійського інституту статистики Istat і Міністерства охорони здоровʼя, оприлюднені виданням Corriere Della Sera, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

У дослідженні взяли участь 64600 жителів Італії і зʼясувалося, що антитіла до коронавирусу є у 2,5% населення.

"Цифра у 2,5% говорить нам, що це було значне явище, яке торкнулося близько півтора мільйонів людей. Найважчий момент позаду, ми вийшли зі шторму, але ще не прийшли у безпечну гавань. Ми проявляємо обережність", — заявив міністр охорони здоровʼя Італії Роберто Сперанца.

Вірус охопив Італію з сильною територіальною диференціацією. В Ломбардії показник антитіл становив 7,5% проти 0,3% в Сицилії. Жителі Ломбардії поки складають 51% італійських громадян з антитілами. При цьому і в Ломбардії поширення вірусу було неоднорідним. У провінціях Бергамо і Кремона рівень антитіл становить 24% і 19% відповідно, в той час як у жителів Комо і Лекко відносно невеликий рівень антитіл — 3%.

Як повідомляла "ДС", нижня палата парламенту Італії продовжила режим надзвичайного стану до 15 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua