• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Італії збираються виробляти путінську вакцину без схвалення Євросоюзу

В Італії заявили, що мають намір виробляти російську вакцину від коронавірусу "Супутник V" навіть в тому випадку, якщо Європейське агентство лікарських засобів (EMA) не дасть схвалення на використання препарату в Євросоюзі

Російська вакцина від коронавірусу "Супутник V"
Російська вакцина від коронавірусу "Супутник V"
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю ТАСС розповів президент Італо-російської торгової палати Вінченцо Трані, передає "ДС".

Трані відповів на питання, чи можливе виробництво вакцини без сертифікації препарату з боку EMA.

"Звичайно, так. Тут важливо розуміти, що сам процес виробництва не має стосунку до роздрібних продажів вакцин, це два різних процеси. Я думаю, що якщо не буде дозволу (в ЄС), то існує багато інших країн, де ця вакцина дуже потрібна", — сказав він.

Як повідомлялось, Італія може стати першою країною ЄС, яка буде виробляти на своїй території російську вакцину "Спутник V".

Угоду про виробництво вакцини в Італії підписали Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ), який володіє патентом на "Спутник V", і компанія Adienne Pharma & Biotech.

Італійсько-російська торгова палата заявила, що як тільки російську вакцину затвердить Європейське агентство з лікарських засобів, її почнуть поширювати по всій Італії. 

Нагадаємо, російську вакцину від коронавірусу дозволено використовувати для вакцинації в 46 країнах світу. У Білорусі 30-31 березня почнеться промислове виробництво російської вакцини від коронавірусу "Супутник V".

США стурбовані тим, що Китай і Росія використовують поставки іншим країнам вакцин від COVID-19 для виконання дипломатичних завдань.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua