• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В Ізраїлі знову запроваджують COVID-перепустки для відвідування масових заходів

Уряд Ізраїлю прийняв рішення повернути COVID-перепустки для відвідування заходів за участю понад 100 осіб. Також жителям країни заборонили відвідувати чотири країни через коронавірус

Ізраїль повертає COVID-пропуску і вводить заборону на відвідування чотирьох країн
Ізраїль повертає COVID-пропуску і вводить заборону на відвідування чотирьох країн
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Times of Israel, передає "ДС".

Міністри проголосували за повернення правил, починаючи з поточного тижня.

Згідно з планом, на заходах з участю понад 100 осіб всі відвідувачі старше 12 років повинні будуть предʼявити або сертифікат про вакцинацію або одужання, або негативний тест на COVID за останні 72 години.

Новий COVID-пропуск торкнеться спортивних і культурних заходів, а також спортивних залів, ресторанів, конференцій, туристичних визначних памʼяток і синагог.

Крім того, жителям Ізраїлю тепер заборонено відвідувати Велику Британію, Грузію, Кіпр і Туреччину.

"Ці чотири країни приєднаються до зростаючого списку місць, куди ізраїльтянам заборонено літати; якщо їх спіймають на цьому, то після повернення їм загрожує значний штраф", — йдеться в повідомленні.

Рішення набуде чинності у пʼятницю.

Зазначимо, що ізраїльтянам вже заборонено подорожувати в Росію, Мексику, Південну Африку, Індію, Аргентину, Бразилію, Білорусь, Узбекистан, Іспанію і Киргизію через високий рівень захворюваності на COVID в цих країнах.

Нагадаємо, Ізраїль збирається стати першою країною в світі, яка випробує пероральну вакцину проти COVID-19 компанії Oravax Medical.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua