• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Ізраїлі сотні протестуючих вимагали відставки прем'єр-міністра під його резиденцією

Реклама на dsnews.ua

У суботу ввечері, 28 листопада, близько тисячі протестувальників зібралися біля офіційної резиденції глави уряду Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху в Єрусалимі, вимагаючи його відставки

Про це йдеться в повідомленні Associated Press, передає "ДС".

Щотижневі акції протесту проводяться з вимогою відставки Нетаньяху, оскільки він перебуває під слідством за звинуваченням у корупції і через його політики щодо пандемії коронавируса в Ізраїлі.

Багато хто з учасників акції тримали ізраїльський і рожевий прапори — один із символів протестного руху. Інші піднімали моделі підводних човнів, які є натяком на скандал, пов'язаний з купівлею Ізраїлем німецьких підводних човнів, що стосується кількох партнерів Нетаньяху.

Після вже двох локдаунов цього року економіка Ізраїлю знаходиться в важкому стані, сотні тисяч ізраїльтян залишилися без роботи. Багато протестувальників втратили роботу. Після шести місяців демонстрацій з настанням холодної погоди кількість протестуючих почала зменшуватися.

Нагадаємо, Ізраїль встановив дипломатичні відносини з Бахрейном в рамках реалізації тристоронньої угоди про нормалізацію відносин, підписаної у Вашингтоні.

    Реклама на dsnews.ua