• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

В Ізраїлі посилили карантин

Реклама на dsnews.ua
В Ізраїлі посилили карантинні заходи у зв'язку із загостренням ситуації з захворюваністю коронавірусом

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, передає "ДС" з посиланням на The Jerusalem Post.

"Сьогодні близько 90 важко хворих пацієнтів, і це подвоюється кожен день... Якщо ми не будемо діяти зараз, у нас будуть сотні, можливо, тисячі серйозних пацієнтів в найближчі тижні... Ось чому ми повинні зробити негайні кроки",- заявив на засіданні прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху.

У Міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю заявили, що якщо карантин не буде посилений, то на засіданні уряду через тиждень будуть говорити про повну блокування в країні.

Таким чином, прийнято рішення закрити всі клуби, бари, зали для проведення заходів, басейни, спортивні зали. Також під забороною культурні заходи, а спортивне змагання можуть проводитися без уболівальників. Літні табори закриті для дітей до четвертого класу

У той же час, у приміщеннях ресторанів може бути до 20 чоловік, а на відкритих терасах - до 30. У синагогах можуть одночасно перебуває до 19 осіб. В автобусах можуть їздити до 20 осіб з відкритими вікнами. Збиратися на відкритому повітрі можуть до 20 осіб, при цьому дотримуючись дистанцію 2 м і обов'язково надівши захисну маску. А державні установи повинні перевести на дистанційну роботу 30% персоналу.

Як повідомляла "ДС", раніше в Ізраїлі було продовжено заборону на в'їзд громадян іноземних держав на територію країни до 1 серпня.

    Реклама на dsnews.ua