• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Ізраїлі послабили карантин для тих, хто мають COVID-паспорти

В Ізраїлі з сьогоднішнього дня, 7 березня, послабили карантинні обмеження, в першу чергу тим, хто перехворів коронавірусом або вакцинувався

Реклама на dsnews.ua

Свої двері для відвідувачів при дотриманні певних умов змогли відкрити кафе і ресторани, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

Зокрема, всередині закладів харчування зможуть обслуговувати тільки власників "зелених паспортів", тобто тих людей, які вже отримали дві дози щеплення від коронавірусу мінімум тиждень тому або вже одужали від COVID-19. Іншим людям дозволено перебувати за столиками на вулиці.

Крім того, дозволена робота конференцзалів і закладів харчування в готелях, а стадіони зможуть приймати до 1500 відвідувачів. Також уряд послабив обмеження для мандрівників.

Послаблення стосуються і сфери освіти: в країні відкрилися середні школи, а студенти з "зеленими паспортами" можуть відновити навчання в стінах університетів. У той же час невакциновані студенти змушені будуть і далі вчитися тільки онлайн.

Як повідомляла "ДС", ризик захворювання COVID-19 серед людей, які отримали обидва прийому вакцини Pfizer, в Ізраїлі знизився на 95,8%.

В Ізраїлі станом на 2 березня вже 52% дорослого населення повністю прищепилося вакциною від коронавірусу, що є найбільшим показником у світі.

4 березня прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль першою країною в світі вийшов з кризи, причиною якої стала пандемія коронавірусу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua