• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Кремлі назвали "червону лінію" для України

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав "червону лінію" для Москви у відносинах з Києвом — вона нібито проходить межею російських національних інтересів

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського ТАСС, передає "ДС".

"Червона лінія є в цілому у Росії, це повʼязано з національними інтересами. Звичайно, це має відношення і до двосторонніх відносин з іншими державами, включаючи Україну. Вона проходить саме на рубежі наших національних інтересів", — Пєсков.

Він додав, що Київ повинен самостійно вирішити "внутрішнє протистояння" на Донбасі, а Росія буде у взаємодії з іншими країнами "робити все можливе, щоб допомогти Україні". Таким чином Пєсков в черговий раз стверджує, що РФ не є строною конфлікту на сході України і не підтримує бойовиків.

Нагадаємо, виступаючи перед Федеральними зборами, Путін заявив, що країни, які будуть "загрожувати національній безпеці" Росії, "пошкодують так, як ніхто ні про що не шкодував".

"У нас вистачить терпіння, відповідальності, здорового глузду при прийнятті будь-якого рішення. Але, сподіваюся, у відношенні Росії нікому не прийде в голову переступити червону межу. Де вона буде проходити — це ми самі вирішимо", — сказав президент Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua