• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Киргизстані пропали президент і прем'єр, а чиновники розбіглися по конспіративних квартирах

Реклама на dsnews.ua

У Киргизстані перші особи країни, президент Сооронбай Жеенбеков і прем'єр-міністр Кубатбек Боронов, зникли в невідомому напрямку

Про це заявив заступник глави Ради безпеки Киргизстану Омурбек Суваналієв, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

За його словами, перші особи країни не зʼявлялися на публіці з початку протестних акцій. Було кілька звернень президента, опублікованих в інтернеті, але де вони записані, невідомо.

"Місцезнаходження президента Киргизстану Сооронбая Жеенбекова і премʼєр-міністра Кубатбека Боронова невідомо. З метою безпеки прийнято рішення закрити кордон", — сказав Суваналієв.

За його словами, частина чиновників ховається в "конспіративних місцях", а деякі запевняють, що нібито працюють віддалено.

"Посадові особи, які покинули робочі місця, знаходяться в конспіративних місцях. Сказати точно, де, ми не можемо, багато хто з них ховаються. Частина з них, як Боронов, запевняє, що працює віддалено і у відставку не подавали. Таких реваншистів досить багато, що може привести до великих зіткнень ", — зазначив заступник голови Радбезу Киргизстану.

В цілому він підкреслив, що політична ситуація в країні залишається напруженою.

"Політичні партії не можуть домовитися. Ми вживаємо всіх заходів з силовим блоком, щоб не допустити зіткнень. Партії повинні сісти за стіл переговорів, щоб не дестабілізувати обстановку", — сказав Суваналієв.

Нагадаємо, увечері 5 жовтня в столиці Киргизстану після проведення парламентських виборів почалися масові акції протесту і безлади, в ході яких протестанти зайняли будівлю, де розташовані адміністрація президента і парламент. Також вони захопили будівлю Державного комітету національної безпеки Киргизстану і звільнили колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва, засудженого на 11 років за корупцію.

6 жовтня ЦВК скасувала результати виборів.

    Реклама на dsnews.ua