• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Лондоні запровадили максимальний рівень обмежень через коронавірус: що заборонено

Реклама на dsnews.ua

З середи, 16 грудня, в Лондоні (Великобританія) запровадили третій, максимальний рівень карантинних обмежень через пандемію коронавірусу

Про це йдеться в заяві мера столиці Садика Хана, передає "ДС".

За його словами, запровадження локдауну завдало би важчого удару по підприємцях і громадянах.

"Найгіршим для лондонського бізнесу і нашої економіки буде ще один повний локдаун у новому році. Ось чому я настійно закликаю лондонців строго дотримуватись правил третього рівня, які уряд вводить в дію, щоби ми могли максимально знизити рівень зараження", — зазначив політик.

Максимальний рівень обмежень передбачає обмеження роботи кафе і ресторанів. Тепер вони можуть працювати тільки на винос і в режимі доставки.

Заборонено проводити публічні і масові заходи. У громадських парках не можна збиратися в групи більше шести осіб.

При цьому непродовольчі магазини, салони краси і спортзали продовжили свою роботу.

Глава Лондона зазначив, що на час обмежень бізнес повинен отримувати підтримку від держави. За його словами, держава повинна здійснити виплати через хворобу для працівників, які пішли на самоізоляцію. Також необхідно ввести обов'язкове носіння масок у громадських місцях.

"Вкрай важливо, щоби міністри в терміновому порядку запровадили схему компенсації за весь упущений дохід, заснований на доходах за минулий рік, для будь-яких підприємств, які постраждали від подальших обмежень у цей вирішальний святковий період", — сказав Хан.

    Реклама на dsnews.ua