• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У МЗС РФ звинуватили дипломата США в крадіжці залізничного покажчика під Твер'ю

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова звинуватила дипломата США в крадіжці залізничного покажчика

Марія Захарова
Марія Захарова
Реклама на dsnews.ua

Про це вона написала в своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

За словами Марії Захарової, навесні 2021 року хтось зняв покажчик на залізничній станції Осташків у Тверській області. За камерам відеоспостереження поліція помітила чоловіка, який сів у машину з дипломатичними номера червоного кольору.

Пізніше автомобіль зупинили в Тверській області за порушення правил дорожнього руху. За кермом сидів працівник посольства США.

"Навіщо співробітникові американської дипмісії стрілочний покажчик? Грузила з нього, як робив герой оповідання «Зловмисник» А.П.Чехова, не вийде. Це була якась таємна надсекретна шпигунська операція з викрадення залізничного стрілочного покажчика з Тверської області?" — написала "права рука" Лаврова.

За словами представника російського МЗС, співробітника не стали позбавляти дипломатичного імунітету. Незабаром він виїхав із Росії до США.

«Дурнем яким прикидається! Точно вчора народився або з неба впав. Хіба ти не розумієш, дурна голово, до чого веде це відкручування? Якби не дивився сторож, то поїзд міг би зійти з рейок, людей би побило! Ти людей убив би!» — роз'яснював слідчий із чеховського оповідання мужику з залізничними гайками. Складно було уявити, що співробітнику іноземної дипмісії так само роз'яснювати треба. До речі, оповідання Чехова «Зловмисник» на англійською перекладено", — резюмувала Захарова.

Пізніше російський телеканал НТВ опублікував кадри, на яких нібито дипломат краде стрілочний покажчик. За даними телеканалу, його звуть Паркер Уілсон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua