• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Мінську проходить акція протесту проти "поглибленої інтеграції" з Росією (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
В центрі Мінська почалася неузгоджена акція "Живий ланцюг" проти "поглибленої інтеграції" з Росією, в ході якої вийшли на протест люди взялмсь за руки вздовж проспекту Незалежності

Про це повідомляє Euroradio, передає "ДС".

На Жовтневій площі зібралося кілька сотень людей. У гучномовець міліція постійно нагадує, що акція не узгоджена з владою, і протестувальники повинні розійтися. Мітингувальники кажуть, що не збираються розходитися, поки йдуть переговори. О 12.00 у неділю, 8 грудня, акцію планують продовжити.

Один з лідерів протестів Павло Северинець попросив мінчан прихистити у себе вдома людей з регіонів, які приїхали до Мінська також відстояти свою думку з приводу інтеграції з Росією.

Біля Палацу республіки також проходить мітинг. Там виступають лідери білоруської опозиції, серед яких Павло Северинець, Володимир Некляєв, Юрась Губаревич. Вони закликають всіх, хто дивиться стрім в інтернеті, приєднуватися до протестувальників, які будуть стояти на площі "до темряви".

7 грудня планується зустріч Олександра Лукашенка і Володимира Путіна в Сочі. Передбачається, що на зустрічі вони будуть обговорювати питання "поглибленої інтеграції" напередодні 20-ї річниці створення "союзної держави Білорусі і Росії. Що за документи вони повинні підписати поки невідомо.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніхто в Білорусі не збирається здавати незалежність і суверенітет країни

    Реклама на dsnews.ua