• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Мінську відновлено доступ до інтернету

Реклама на dsnews.ua

У середу вранці, 12 серпня, в Мінську частково відновлено доступ до інтернету. Городяни масово повідомляють про відновлення роботи соцмереж, месенджерів та інших ресурсів

Відновлення повноцінного доступу до мережі у Білорусі відбулося близько 06.50, передає "ДС".

"Користувачі пишуть, що одночасно запрацювало більшість популярних сервісів — Telegram, Viber, WhatsApp, Twitter, Instagram. Почали також відкриватися пошукові системи Google і "Яндекс", відновився доступ до онлайн-замовлення таксі. Зарубіжні сайти, принаймні у частини читачів, також працюють без проблем", — йдеться в повідомленні Telegram-каналу TUT.BY.

Повідомляється також, що зʼявився доступ і до інших сервісів, "причому як через мобільний інтернет, так і фіксований — без використання VPN і "Проксі".

Зазначимо, що масштабні обмеження доступу до деяких ресурсів в Мінську зокрема і в Білорусі в цілому почалися ще в день голосування на виборах президента — 9 серпня.

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі відбувся основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримування. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб, у ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення значної кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

11 серпня кандидат у президенти Білорусі, опонент Олександра Лукашенка Світлана Тихановська виїхала до Литви, звідки закликала своїх прихильників не виходити на площу та "поважати закон".

    Реклама на dsnews.ua