• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Мінську вийшли на протести після затримання студентів (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У столиці Білорусі Мінську студенти вийшли на акцію, щоб підтримати затриманих 4 вересня студентів Мінського державного лінгвістичного університету. Силовики вже затримали більше 10 демонстрантів

Про це йдеться в повідомленні Onliner, передає "ДС".

Сьогодні зібралася група студентів Білоруського національного технічного університету. Молоді люди планували вишикуватися в ланцюг в сторону площі Якуба Коласа. Акція не встигла розпочатися, як біля тротуару зупинилися два мікроавтобуси, люди в штатському затримали двох хлопців.

Після цього правоохоронці почали затримувати демонстрантів на Карла Маркса.

Свою солідарність із затриманими вирішили висловити і студенти БДУ. Вони вишикувалися в ланцюжок на вулиці Бобруйської біля будівлі факультету міжнародних відносин.

Студенти МЛУ зібралися біля свого університету з транспарантами. Очевидці пишуть, що разом з молодими людьми їх викладачі. Сюди ж прийшли і студенти БНТУ.

Нові протести спровоковані вчорашніми затриманнями студентів Мінського лінгвістичного університету: коли омонівці увірвалися в хол закладу і почали виносити молодь. При цьому адміністрація вузу стояла поруч і просто спостерігала за тим, що відбувається. 1 вересня, в День знань, білоруські студенти пройшли колоною з біло-червоно-білими прапорами в центр Мінська. Тоді силовики жорстко затримували окремих учасників, буквально полюючи на молодь по всій столиці.

Нагадаємо, білоруський ОМОН увірвався в Мінський державний лінгвістичний університет і почав жорстко затримувати студентів за виконання гімну Франції.

    Реклама на dsnews.ua